08 липня 2020, 11:28

Як відновити втрачений документ про професійну освіту, - роз'яснення МОН

Прес-служба МОН

Особи, які втратили документ про професійну освіту або додаток до нього, можуть відновити документи, звернувшись до закладу, який їх видав, із відповідною заявою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 1 липня учасникам пробного ЗНО вже повернули понад 21 млн грн".

Таке роз'яснення надав директорат профосвіти МОН, зазначає прес-служба МОН.

Зазанчається, що якщо профтех припинив свою діяльність - заяву потрібно адресувати до його правонаступника. Інформацію про правонаступника профтеху можна дізнатися в місцевому управлінні освіти. Якщо ж правонаступник відсутній, заяву потрібно подати в управління освіти Міністерства освіти і науки АР Крим, Київської та Севастопольської міської державної адміністрації або в місцеву облдержадміністрацію. Вони мають визначити заклад, який замовить та видасть дублікат документа.

Так, у заяві про виготовлення дубліката документа про професійну освіту потрібно зазначити:

  1. прізвище, ім’я та по батькові людини, на ім’я якої видано документ;
  2. місце проживання особи, на ім’я якої видано документ;
  3. телефон особи, на ім’я якої видано документ (за наявності);
  4. назву закладу освіти та рік його закінчення;
  5. назву документа, який втрачено/пошкоджено;
  6. причини втрати або пошкодження;
  7. інші відомості, які заявник вважає суттєвими для отримання дубліката.

Дублікат документа замовляється через Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО). У дублікаті буде відображено назву закладу на момент його закінчення випускником, печатку, посаду, підпис, прізвище та ініціали керівника закладу освіти, який його видав. У верхньому правому куті також проставляється відмітка “Дублікат”.

Зокрема, якщо інформації про документ немає в ЄДЕБО, то заклад профосвіти може замовити дублікат, використовуючи інші відомості, наприклад, виписку з архіву. В іншому випадку особі потрібно звернутися до суду для встановлення юридичного факту здобуття відповідної освіти.

Нагадаємо, понад 15 тисяч вступників на правничі спеціальності пройшли ЄФВВ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати