06 липня 2020, 11:09

Понад 15 тисяч вступників на правничі спеціальності пройшли ЄФВВ

Прес-служба МОН

15 220 вступників, які цього року складають ЗНО в магістратуру для вступу на правничі спеціальності, пройшли єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Це 87% від загальної кількості зареєстрованих на іспит учасників.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Понад 87 тис. вступників пройшли ЄВІ з іноземної мови".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Зазначається, що загалом на виконання ЄФВВ було відведено 200 хвилин. Робота складалась із двох блоків: тесту загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) і тесту з восьми базових правничих дисциплін (Право). Блок “ТЗНПК” містив 30 завдань, на їх виконання було відведено 75 хвилин, блок “Право” – 100 завдань, на які було відведено 125 хвилин відповідно.

Офіційні відповіді на завдання тесту ЄФВВ з права будуть опубліковані 6 липня. А результати основної сесії ЄФВВ будуть розміщені в особистих кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ не пізніше 14 календарних днів із дня проведення тесту.

Також у відомстві проінформували, що особи, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Так, брати участь у додатковій сесії можуть вступники, які:

  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;
  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
  • не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.

Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.

Нагадаємо, прийнято постанову, яка розширює повноваження Мінцифри.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати