18 червня 2024, 14:10

Як відкрити мерчант-акаунт для прийому платежів

Мерчант-акаунт або іншими словами торговий рахунок — це спеціалізований банківський рахунок, який дозволяє бізнесам приймати платежі від клієнтів через різні платіжні методи, як-от кредитні та дебетові картки. Цей тип рахунку необхідний для будь-якого онлайн або офлайн бізнесу, який бажає здійснювати транзакції електронним шляхом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У цьому матеріалі ми розглянемо всі переваги мерчант-акаунту для онлайн-бізнесу від одного з найкращих платіжних провайдерів.

Як працює мерчант-акаунт

У процесі роботи мерчант-акаунту можна виділити декілька кроків:

  • Ініціювання транзакції. Купуючи товар, клієнт здійснює покупку безготівковим розрахунком в онлайн-магазині або через POS-термінал, використовуючи кредитну або дебетову карту.

  • Передача даних. Інформація про оплату передається через платіжний шлюз до мерчант-акаунта запит передається до банку-еквайру.

  • Перевірка та авторизація. Мерчант-акаунт перевіряє наявність достатніх коштів на рахунку покупця та інші деталі транзакції (наприклад, чи не є картка викраденою або втраченою).

  • Завершення транзакції. Після успішної перевірки транзакція авторизується, і кошти переказуються з рахунку клієнта на мерчант-акаунт бізнесу.

  • Зарахування коштів. Після обробки транзакції кошти зараховуються на банківський рахунок бізнесу, зазвичай через кілька робочих днів.

Платіжне рішення від Tranzzo

Tranzzo — це міжнародна платіжна платформа, яка пропонує рішення для бізнесів по всьому світу. Одне з таких інноваційних рішень — це інтернет-еквайринг. В послугу підʼєднання інтернет-еквайрингу до сайту, бізнес отримує систему платіжної аналітики в мерчант-порталі. Через мерчант-акаунт підприємець отримує змістовну інформацію про основні показники бізнесу — кількість платежів на сайті, дохід, середній чек, конверсія. Окрім цього, варто також згадати такі переваги, як:

  • надійна технологія антифрод-захисту;

  • програмний РРО;

  • гнучкий роутинг;

  • вічні токени Visa та Mastercard;

  • смарт-каскадинг тощо.

Висновок

Мерчант-акаунт є критично важливим інструментом для будь-якого бізнесу, який прагне успішно функціонувати в цифровому середовищі. Він забезпечує надійну та ефективну обробку електронних платежів, що є основою для зручного і безпечного проведення транзакцій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати