09 жовтня 2020, 15:07

Як канадські юридичні фірми зберігають конкуренцію на ринку завдяки інноваціям

У сучасну епоху ведення бізнесу з використанням віддаленої роботи охоплення інновацій у адвокатській професії ще ніколи не було більш важливим. Інновації забезпечують простір для співпраці, що покращує можливості юридичних компаній у період карантину.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Стратегії, які американські юристи успішно використовують для процвітання на карантині"

Про це повідомляє інтернет-журнал Canadian Lawyer.

«Ми розглядаємо інновації як імператив, — говорить Мартін Денєс, керуючий партнер Fasken (Онтаріо). — Це не просто спосіб зберегти конкурентоспроможність серед наших традиційних конкурентів. Ми також конкуруємо з юридичними та новими фірмами, а також з великими технологіями. Якщо ми не будемо впроваджувати інновації, ми будемо відставати у наданні юридичних послуг».

З початку пандемії COVID-19 адвокати Fasken шукають нові шляхи підвищення ефективності та продовжують ефективно обслуговувати клієнтів протягом. Серед багатьох програм створення простору для співпраці стало головним напрямом діяльності фірми. Портал для співпраці, відомий як Fasken Edge, дозволяє юристам тісно співпрацювати з клієнтами в різних географічних регіонах. За допомогою Fasken Edge клієнти можуть комунікувати та співпрацювати у вирішенні юридичних питань, а також швидко та надійно перевіряти хід проєктів та справ. Клієнти також можуть завантажувати, ділитися та коментувати документи.

Інші інноваційні рішення фірми полягають у використанні ViaFasken — безпечного додатку юридичних послуг, що розроблений відповідно до потреб нових технологічних компаній, за допомогою якого клієнти можуть віртуально зберігати важливу інформацію та вибирати потрібне з шаблонів та автоматизованих завдань.

FasQuote — це інноваційна система ціноутворення, яка забезпечує прозорість законних витрат та визначеність витрат за допомогою фіксованих цін.

Юридична фірма Sun Life Financial Canada з початку карантину також зосередилася на розробці низки ініціатив для підтримки бізнесу. Наприклад, у травні у 54% операцій з радниками компанії використовувались виключно електронні підписи. За допомогою Zoom було проведено понад 55 тис. віртуальних зустрічей з клієнтами.

Sun Life запровадила безкоштовний доступ до віртуальних медичних послуг для клієнтів за допомогою розширення цифрової платформи Lumino Health, яка була запущена в 2018 р. Нова віртуальна послуга у співпраці з постачальником телемедичної допомоги Dialogue зв’язує користувачів безпосередньо з медичним працівником.

У іншому ключовому напрямку юридичний департамент випустив нові інноваційні продукти в рамках глобального бізнесу управління активами Sun Life. Було відкрито новий фонд, який має на меті залучити інвесторів, які хочуть взяти участь у терміновій програмі позикових фондів. Фонд був запущений у роботу і вже зібрав $500 млн.

Нагадаємо, Британська юридична організація запускає дослідження психічного здоров’я юристів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати