31 січня 2020, 15:13

XVIII черговий з'їзд суддів України відбудеться 6-7 квітня 2020 року

Прес-служба РСУ

31 січня 2020 року, на засіданні Ради суддів України було вирішено питання щодо скликання XVIIІ чергового з'їзду суддів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КАВ ВС: охоронний договір на пам`ятку культурної спадщини є адміністративним договором".

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

Двадцять два члени РСУ одноголосно проголосували за проведення XVIIІ чергового з'їзду суддів України 06-07 квітня 2020 року у місті Києві у приміщенні конгрес-холу готелю "Президент" за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна,12., а також схвалили попередній перелік питань, що будуть виноситися на обговорення.

Зокрема, суддівська спільнота:

  • обиратиме суддю Конституційного Суду України;
  • розгляне питання про обрання Ради суддів України;
  • заслухає звіт Ради суддів України про виконання завдань органів суддівського самоврядування щодо забезпечення незалежності судів і суддів, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності судів,
  • заслухає інформацію Голови ДСА України про її діяльність, зокрема, щодо організаційного, фінансового та матеріально-технічного забезпечення діяльності органів судової влади.

Цим же рішенням члени Ради оголосили про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України та початок прийняття заяв (з доданими до них документами) осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, з 01 лютого 2020 року по 29 лютого 2020 року включно.

Нагадаємо, "Укрнафта" опублікувала виробничі результати 2019 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати