09 липня 2020, 10:28

Вступники 2020 року можуть отримати відстрочку від призову, - МОН

Прес-служба МОН

У зв'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, розпорядженням Уряду №179-р від 26.02.2020 р. (зі змінами від 15.04.2020 р.) весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р. При цьому п. 5 цього документа визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як відновити втрачений документ про професійну освіту, - роз'яснення МОН".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Так, Міністерством освіти і науки спільно з Офісом Президента та Генеральним штабом були напрацьовані рішення, що дозволять випускникам коледжів та університетів у разі бажання продовжити навчання за наступним ступенем освіти, отримати відстрочку від весняного призову.

Як зазначається, МОН надало відповідні роз’яснення приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо попередньої реєстрації вступників, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову. Попередня реєстрація дозволить таким вступникам отримати документальне підтвердження про свої наміри і на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 р.

"Досягнуті домовленості дозволять вступникам скористатись своїм конституційним правом на продовження навчання - пройти необхідні вступні випробування та подати заяви на вступ", - зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, з 1 липня учасникам пробного ЗНО вже повернули понад 21 млн грн.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати