26 січня 2021, 10:17

Вступили в дію норми цифровізації форм щодо екстрених повідомлень по підозрах і випадках COVID-19

Прес-служба МОЗ

З метою посилення координації й організації заходів із протидії поширенню COVID-19 було здійснено державну реєстрацію наказу Міністерства охорони здоров’я України від 30.11.2020 №2764 "Деякі питання епідеміологічного нагляду (спостереження) за поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2", а також затверджено Зміни до Стандартів медичної допомоги "Коронавірусна хвороба (COVID-19)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна вийшла з посиленого карантину: що залишається під забороною".

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Зокрема, зазначеними документами передбачається, що на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни, замість ведення паперових форм первинної облікової документації № 058/о та № 060/о у разі наявності відповідної технічної можливості медичні працівники вноситимуть відповідні електронні медичні записи до електронної системи охорони здоров'я, звідки відомості будуть автоматизовано передаватись до електронної інтегрованої системи спостереження за захворюваннями. Це стосується лише випадків підозр на інфікування або підтверджених діагнозів захворювання на COVID-19.

Також з 25 січня 2021 року настала технічна можливість в електронній системі охорони здоров’я і електронній інтегрованій системі спостереження за захворюваннями та зазначені нововведення вступили в силу.

Детальніше ознайомитись зі змінами та роз’ясненнями можна за посиланням.

Нагадаємо, Уряд значно спростив механізм страхових виплат членам сімей медиків, які померли від COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати