12 січня 2021, 17:37

Уряд значно спростив механізм страхових виплат членам сімей медиків, які померли від COVID-19

Прес-служба МОЗ

Кабінет Міністрів України спростив механізм отримання страхових виплат членами сімей медиків, які померли внаслідок інфікування COVID-19 під час виконання своїх професійних обов’язків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Максим Степанов: У 2021 році видатки на трансплантацію збільшено у понад 4 рази".

Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я - Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, зазначає прес-служба МОЗ.

"Ми ставимо за мету максимально спростити будь-які бюрократичні процедури у такий складний момент для родини медика. Ще раз хочу подякувати усім лікарям та іншим медичним працівникам, які ризикують здоров’ям та життям заради порятунку пацієнтів. А також висловити співчуття родинам усіх, хто помер від цієї страшної хвороби", - наголосив Віктор Ляшко. 

Зазначвється, що йдеться про постанову Кабінету Міністрів України від 05.01.2021 №1 "Деякі питання розслідування випадків смерті окремих категорій медичних працівників", яка спрощує процедуру розслідування випадків смерті медичних працівників, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. Відтепер розслідування проводитимуться комісією закладу охорони здоров'я, де працював медпрацівник, без залучення представників Держпраці та Фонду соціального страхування. Також скорочено строки проведення таких розслідувань - протягом 5 робочих днів з моменту утворення комісії замість 15.

Нагадаємо, ФСС оплачуватиме листки непрацездатності, видані за спрощеною процедурою.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати