27 червня 2020, 9:27

Вступ 2020: гарячі лінії та приймальня громадян розпочнуть роботу 30 червня

Урядовий портал

З 30 червня 2020 р. у МОН розпочнуть роботу консультативні телефонні лінії та приймальня громадян щодо вступної кампанії 2020. Вони працюватимуть до 15 вересня включно.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В українських університетах створюватимуть дослідницькі лабораторії зі штучного інтелекту".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Звернувшись на консультативні телефонні лінії чи особисто у приймальню громадян, вступники зможуть отримати всі роз’яснення щодо вступу до закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти.

"Ми активно комунікуємо питання вступу - особливо тих змін, які відбулися через карантин та зміщення строків вступної кампанії. На сайті МОН створено окремий розділ, де вступники можуть знайти відповіді на найпоширеніші запитання, покрокові інструкції, інфографіки, документи тощо. Крім цього, з початку року ми оперативно даємо відповіді на всі питання через сторінку ВСТУП 2020 на Facebook. Також на каналі МОН в YouTube буде розміщено серію відеороз'яснень щодо особливостей цьогорічного вступу", - зазначив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров

Приймальня громадян працюватиме у приміщенні Міністерства освіти і науки за адресою м. Київ, бул. Шевченка, 16, каб. 401 у пн-чт - 09:00-18:00, у пт - 09:00-16:45. 

Нагадаємо, 30 червня також закінчується кампанія декларування доходів громадян.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати