26 червня 2020, 18:30

30 червня закінчується кампанія декларування доходів громадян

Вісник ДФСУ

Державна податкова служба України нагадала громадянам, які, відповідно до Податкового кодексу України, зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2019 р., що останній день її подання - 30 червня 2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні з 1 липня запрацює інститут кримінальних проступків".

Так, громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2019 р., можуть подати декларацію до 31 грудня 2020 р. включно. Декларацію можна подати за місцем своєї податкової адреси в один з таких способів:

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, але не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації;

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги" (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк).

З нормативно-правовою базою та прикладами заповнення податкових декларацій можна ознайомитися на офіційному вебпорталі ДПС у банері "Деклараційна кампанія 2020".

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати