17 червня 2015, 9:57

ВРЮ приєдналася до Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

Прес-служба Вищої ради юстиції

У Вищій раді юстиції відбулася перша робоча зустріч Голови Вищої ради юстиції Ігоря Бенедисюка та керівника Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Віргіліуса Валанчуса, повідомляє прес-служба ВРЮ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Учасники зустрічі обговорили актуальні питання проведення в Україні судової реформи, щойно отримані результати роботи Вищої ради юстиції та пріоритети у її діяльності, завдання та цілі Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» і напрями подальшого співробітництва в рамках Проекту.

Проект «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, сприяє розробці загальної стратегії реформ сектору юстиції. Ця ініціатива об’єднує більшість установ сфери юстиції України.

Проект ЄС складається з шести ключових компонентів, якими керує група міжнародних та національних експертів, і спрямований на розвиток загальної стратегії реформ сектору юстиції та підтримку реформи міліції й органів зі слідчими повноваженнями,  а також підтримку реформи прокуратури, доступу до правосуддя і забезпечення права на захист, незалежності судової системи,  запобігання та боротьби з корупцією.

Проект допомагає втіленню розробки в Україні Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015–2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 20 травня 2015 року № 276, та її імплементації в українське законодавство.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати