26 січня 2021, 11:53

ВРУ схвалила допуск іноземних підрозділів збройних сил на навчання в Україні

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада прийняла Закон 4499 "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі у багатонаціональних навчаннях".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують законодавчо закріпити обов’язок страховиків протидіяти дискримінації".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Верховна Рада України схвалила рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі у багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, українсько-американському навчанні "Репід Трайдент - 2021", українсько-британському навчанні "Козак Мейс - 2021", українсько-американському навчанні "Сі Бриз - 2021",  українсько-румунському навчанні "Ріверайн - 2021", українсько-британському навчанні "Воріер Вотчер - 2021", українсько-польському навчанні "Три Мечі - 2021" та українсько-польському навчанні "Сільвер Сейбер - 2021" схвалити.

Фінансування витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням багатонаціональних навчань на території України у 2021 році, в сумі 38 559,44 тис. гривень планується здійснити в межах асигнувань Міністерства оборони України на 2021 рік за бюджетною програмою "Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їх сімей, ветеранів війн" (КПКВ 2101020) за напрямом "Підготовка військ, проведення операцій та міжнародних навчань".

Нагадаємо, парламенту пропонують законодавчо врегулювати отримання чеків та технічних паспортів в е-формі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати