10 серпня 2020, 18:39

ВРУ пропонують внести зміни до закону про публічні закупівлі

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3954 від 04.08.2020 р. "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо вдосконалення правового регулювання предмету закупівель".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують перенести строки для оприлюднення фінзвітності та аудиторських висновків".

Зазначається, що метою прийняття Закону є вдосконалення правового регулювання предмету закупівель відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі".

Зокрема, законопроектом передбачається доповнити пункти двадцять перший та двадцять другий частини першої статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" змінами, згідно з якими не є предметом закупівлі - вчинення нотаріальних дій нотаріусом, як уповноваженою державою фізичною особою, яка здійснює нотаріальну діяльність у державній нотаріальній конторі, державному нотаріальному архіві або незалежну професійну нотаріальну діяльність, зокрема посвідчення прав, а також фактів, що мають юридичне значення, та вчинення інших нотаріальних дій, з метою надання їм юридичної вірогідності, в межах, визначених Законом України "Про нотаріат".

Так, прийняття даного законопроекту впорядкує положення Закону України "Про публічні закупівлі" у відповідності до чинних норм законодавства України та зробить його норми більш чіткими.

Нагадаємо, Мінінфраструктури підготувало законопроект, який регламентуватиме роботу таксистів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати