16 вересня 2020, 14:40

ВРП з початку року звільнила 186 суддів

Прес-служба ВРП

Із січня по серпень 2020 року Вища рада правосуддя прийняла рішення про звільнення 186 суддів. За загальними обставинами звільнено 164 судді: 163 – у зв’язку з поданням заяв про відставку, 1 – у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Законопроєкт про медіацію дасть змогу значно розвантажити судову систему, - ВРП".

Про це повідомляє перс-служба ВРП.

Так, за особливими обставинами звільнено 22 судді: 19 – за вчинення істотного дисциплінарного поступку, 3 – внаслідок визнання їх за результатами кваліфікаційного оцінювання такими, що не відповідають займаній посаді.

Зокрема, за аналогічний період 2019 року звільнено 174 судді: за загальними обставинами звільнено з посад 109 суддів (95 – у зв’язку з поданням заяв про відставку, 13 – у зв’язку з поданням заяв про звільнення за власним бажанням, 1 – у зв’язку з неспроможністю виконувати повноваження за станом здоров’я); за особливими обставинами звільнено з посад 65 суддів (54 – за вчинення істотного дисциплінарного поступку, 11 – за результатами кваліфікаційного оцінювання).

Нагадаємо, ВРП звільнила у відставку суддю ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати