17 грудня 2020, 14:00

ВРП з початку року розглянула 306 повідомлень суддів про втручання в їхню діяльність

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя з початку року розглянула 306 повідомлень суддів про втручання в їхню діяльність щодо здійснення правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Майже 250 суддів склали присягу та набули повноважень".

Такі дані наведені в інформаційно-аналітичній довідці про діяльність Ради за 11 місяців 2020 року, зазначає прес-служба ВРП.

Так, упродовж січня – листопада 2020 року до Вищої ради правосуддя надійшло 314 повідомлень про втручання у професійну діяльність суддів щодо здійснення правосуддя, про дії, що порушують гарантії незалежності суддів або підривають авторитет правосуддя. За аналогічний період 2019 року до ВРП надійшло 401 таке повідомлення.

За результатами розгляду 225 повідомлень суддів про втручання Рада рішеннями затвердила 196 висновків членів ВРП про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя.

Зокрема, за результатами перевірки 81 повідомлення суддів Вища рада правосуддя ухвалила 60 рішень про вжиття заходів забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя, з них 42 рішення про звернення до прокуратури та органів правопорядку щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочинів.

Нагадаємо, ВРП задовольнила клопотання Генпрокурора про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати