11 червня 2020, 17:13

ВРП внесе подання Президенту про призначення судді господарського суду Луганщини

Прес-служба ВРП

11 червня 2020 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення на посаду судді місцевого суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП вирішила відмовити у задоволенні подань ВККСУ про звільнення двох суддів".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Зазначається, що ВРП ухвалила внести Президентові України подання про призначення Голенко Ірини Петрівни на посаду судді господарського суду Луганської області.

Суддя не здійснювала повноваження з 2017 року у зв’язку із закінченням строку, на який її було призначено.

Так, під час попереднього розгляду рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не виявлено відомостей, які не були предметом розгляду чи яким Комісія не дала належної оцінки у межах процедури кваліфікаційного оцінювання стосовно кандидата, що могли свідчити про невідповідність кандидата критерію доброчесності чи професійної етики.

Таким чином, за результатами розгляду рекомендацій ВККСУ Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення Голенко Ірини Петрівни на посаду судді господарського суду Луганської області.

Нагадаємо, ВРП активізувала роботу щодо визначення оптимальної кількості суддів у судах.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати