25 лютого 2020, 13:34

ВРП відсторонила суддю Міжгірського районного суду від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

На засіданні Вищої ради правосуддя 25 лютого 2020 р. було розглянуто клопотання заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Назара Івановича про тимчасове відсторонення судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Гайдура Антона Юрійовича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності, яке надійшло до ВРП 19 лютого 2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Головні питання судової реформи та судової практики обговорять 13 березня".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, доповідач - член Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко - поінформував, що, як зазначено у вказаному клопотанні, САП здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Суддя підозрюється у проханні надати неправомірну вигоду службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища.

У результаті Вища рада правосуддя вирішила клопотання заступника Генерального прокурора - керівника САП Холодницького Назара Івановича задовольнити частково, тимчасово, до 8 квітня 2020 р., відсторонити суддю Міжгірського районного суду Закарпатської області Гайдура Антона Юрійовича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, ВРП погодила зміни до Положення діяльності служби судових розпорядників.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати