24 листопада 2020, 15:32

ВРП відрядила чотирьох суддів для здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя вирішила відрядити для здійснення правосуддя трьох суддів до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська та одного суддю до Ленінського районного суду міста Кіровограда шляхом тимчасового переведення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суддю Вищого адміністративного суду України звільнено у відставку".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Зокрема, у Бабушкінському районному суді міста Дніпропетровська передбачено 16 штатних посад суддів, наразі здійснюють правосуддя сім суддів. Відрядження суддів строком на один рік дасть змогу врегулювати навантаження та забезпечити належні умови для доступу до правосуддя у цьому суді.

Так, у зв’язку з надмірним судовим навантаженням та з метою забезпечення належних умов для доступу до правосуддя у Бабушкінському районному суді міста Дніпропетровська та Ленінському районному суді міста Кіровограда Вища рада правосуддя 24 листопада 2020 року вирішила відрядити чотирьох суддів для здійснення правосуддя, а саме:

- суддю Золочівського районного суду Львівської області Кіпчарського Олександра Миколайовича – до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська з 8 грудня 2020 року по 29 вересня 2021 року;

- суддю Добропільського міськрайонного суду Донецької області Кошлю Андрія Олександровича – до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська з 8 грудня 2020 року по 29 вересня 2021 року;

- суддю Покровського районного суду Дніпропетровської області Лукінову Катерину Сергіївну – до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська з 8 грудня 2020 року строком на один рік;

- суддю Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області Тьора Євгенія Миколайовича – до Ленінського районного суду міста Кіровограда з 8 грудня 2020 року по 24 вересня 2021 року.

Рішення про початок процедури відрядження до вказаних судів Вища рада правосуддя прийняла 15 та 17 вересня 2020 року.

Нагадаємо, ВРП ініціює встановлення доплат працівникам апаратів судів на період дії карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати