24 листопада 2020, 14:34

Суддю Вищого адмінсуду України звільнено у відставку

Прес-служба ВРП

24 листопада 2020 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами, а саме у зв’язку з поданням заяв про відставку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП ініціює встановлення доплат працівникам апаратів судів на період дії карантину"

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

ВРП ухвалила звільнити у зв’язку з поданням заяви про відставку Рецебуринського  Юрія Йосиповича з посади судді Вищого адміністративного суду України.

Юрій Рецебуринський Постановою Верховної Ради України від 22 жовтня 2009 року № 1684-VI був обраний на посаду судді Вищого адміністративного суду України.

Суддя має достатній для звільнення у відставку стаж роботи, визначений на підставі статей 116, 137 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а також абзацу четвертого пункту 34 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону.

Також ВРП вирішила відкласти розгляд заяви Донець Ліани Олексіївни про звільнення у відставку з посади судді Другого апеляційного адміністративного суду на 26 листопада 2020 року.

Нагадаємо, обрано голову Городнянського районного суду Чернігівської області.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати