20 листопада 2020, 18:44

ВРП відреагувала на втручання у діяльність судді

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення за повідомленням судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Олександра Боярського.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП внесе Президенту України подання про призначення 16 кандидатів на посади суддів".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Як зазначається, суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області О.Боярський повідомив про тиск на нього з боку журналіста під час розгляду справи. Він зазначив, що на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook журналіст поширив створений та розміщений ним на ресурсі YouTube відеоролик. Посилання на вказаний відеоролик журналіст надіслав судді повідомленням у мобільному додатку Messenger.

"Суддя вважає відеоролик таким, що принижує його честь і гідність, містить образливі та ганебні сюжети щодо його особистого життя, що створює негативний соціальний образ судді та членів його сім’ї. Він переконаний, що журналіст такими діями намагається чинити тиск на нього як на суддю під час розгляду справи про стягнення додаткових витрат на дитину з метою досягнення позитивного результату для певної сторони", - ідеться у повідомленні.

Прокуратура Одеської області поінформувала, що за викладеними суддею Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Боярським О.О. обставинами щодо вчинення на нього тиску з боку журналіста під час розгляду цивільної справи слідчим відділом Білгород-Дністровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області розслідується кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України.

Так, ВРП просить Офіс Генерального прокурора надати інформацію про розкриття та розслідування злочину у вказаному кримінальному провадженні.

Нагадаємо, у ВРП з початку року розглянули майже 11,5 тис. дисциплінарних скарг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати