09 грудня 2019, 17:58

ВРП тимчасово відсторонила суддю Київського апеляційного адмінсуду від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

Суддю Київського апеляційного адміністративного суду Петрика Ігоря Йосиповича тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВП ВС вирішила проблеми щодо повноважень прокурорів під час оскарження судових рішень".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Друга Дисциплінарна палата ВРП 9 грудня 2019 р. Згідно з ч. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Другою Дисциплінарною палатою ВРП 9 грудня 2019 р., суддю Київського апеляційного адміністративного суду Петрика Ігоря Йосиповича відсторонено від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади, такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади ВРП. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Як зазначається, строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, ВРП оприлюднила висновок до законопроекту щодо кількісного складу суддів ВП ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати