05 лютого 2020, 11:38

ВРП продовжила строк формування комісії для конкурсу до ВККС до 10 березня

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя своїм рішенням від 4 лютого 2020 р. №297/0/15-20 продовжила строк для надсилання суб’єктом формування складу конкурсної комісії - міжнародними та іноземними організаціями - пропозицій стосовно кандидатів до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена ВККС до 10 березня 2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент призначив Тетяну Розваляєву членом ВРП".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Також до 10 березня 2020 р. продовжено строк подання кандидатами з числа міжнародних експертів, запропонованих до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена ВККС, документів на підтвердження відповідності вимогам законодавства і Положення про проведення конкурсу на зайняття посади члена ВККС (далі - Положення).

Як зазначається, наразі пропозицій щодо персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена ВККС міжнародними та іноземними організаціями, з якими Україна співпрацює у сфері запобігання та протидії корупції відповідно до міжнародних договорів України, до ВРП не надійшло.

Рішення Вищої ради правосуддя від 4 лютого 2020 р. №297/0/15-20 "Про продовження строку для надсилання суб’єктом формування складу конкурсної комісії пропозицій щодо персонального складу конкурсної комісії та строку подання кандидатами з числа міжнародних експертів документів на підтвердження відповідності вимогам законодавства і Положення про проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України"

Нагадаємо, ВП ВС ухвалила рішення у справі щодо конкурсу на посади суддів у місцевих загальних судах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати