04 травня 2020, 17:51

ВРП хоче забезпечити можливість ознайомлення з матеріалами справ онлайн

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя має намір внести зміни до порядку надання справ (матеріалів) для ознайомлення учасниками дисциплінарного провадження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Невиплата зарплати працівникам апаратів судів може призвести до колапсу системи правосуддя, - ВРП".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, доповненням до відповідної глави Регламенту ВРП буде передбачена можливість подання заяв про ознайомлення зі справами (матеріалами) на електронну адресу ВРП з використанням електронного цифрового підпису. Крім того, можна буде надіслати заяву засобами поштового зв’язку, долучивши до неї електронний носій інформації.

Зазначається, що справи (матеріали) будуть надаватися заявникам також в електронному вигляді: або надсилатися на електронну пошту, або передаватися на носії інформації, який був надісланий заявником поштовим зв’язком разом з заявою, або розміщуватися у хмарному сховищі з наданням дистанційного доступу до документів.

При цьому буде збережена конфіденційність  матеріалів, що не підлягають наданню, та персональних даних, які мають бути знеособлені.

Нагадаємо, оприлюднено доповідь ВРП за 2019 рік про стан забезпечення незалежності суддів в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати