16 грудня 2020, 17:28

Впровадження е-бланків дозволів на міжнародні автоперевезення продовжено до 31 грудня 2021 року

Прес-служба Мінінфраструктури

Сьогодні, 16 грудня, на своєму засіданні Уряд схвалив зміни до постанови КМУ, які продовжують строк реалізації експериментального проєкту з впровадження електронних бланків дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення до 31 грудня 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра впроваджує е-ТТН в Україні".

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклійзазначає прес-служба Мінінфраструктури.

"У цьому році ми дали старт експериментальному проєкту з впровадження електронних бланків дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення через транспортний портал е-послуг e-transport.gov.ua. За цей час сервісом скористалися тисячі перевізників, які позитивно оцінили його роботу. Строк реалізації експерименту планувався до 31 грудня поточного року, проте пандемія та введення карантину на території України призвели до затримки прийняття галузевого наказу для впровадження відповідних електронних бланків дозволів на постійній основі. Тому ми доопрацьовуємо цей наказ та продовжуємо строк реалізації експериментального проєкту до 31 грудня 2021 року", - пояснив Міністр.

За словами Владислава Криклія, у 2021 році відомство також планує розробити окрему електронну платформу для здійснення мультимодальних контейнерних перевезень. Крім цього, вже зараз в рамках Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) Мінінфраструктури розробляє механізм обміну в е-форматі інформацією про видані дозволи на здійснення міжнародних автоперевезень вантажів та окремо працює з Урядом Казахстану над впровадженням електронних разових дозволів на здійснення міжнародних вантажних автоперевезень.

Нагадаємо, Україна отримає 640 млн євро від ЄІБ на реалізацію пріоритетних проєктів у галузі інфраструктури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати