23 лютого 2024, 17:51

Восьмий ААС вперше розглянув справу в електронній формі

Восьмий ААС

21 лютого 2024 року колегією суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду було здійснено апеляційний розгляд судової справи, яка вперше розглядалась виключно в електронній формі. Про це повідомила пресслужба суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На сайті ВРП систематизовано окремі думки членів Ради: деталі".

У суді вказали, що відповідно до пункту 113 Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, до початку функціонування всіх підсистем (модулів) ЄСІТС справи можуть розглядатися (формуватися та зберігатися) в паперовій, електронній чи змішаній формі залежно від наявних у суді можливостей.

"Для технічної можливості розгляду судових справ в електронній формі необхідна наявність відповідного технічного забезпечення з урахуванням вимог законодавства України та Інструкції з діловодства у місцевих та апеляційних судах. З цією метою, один із залів судових засідань у Восьмому ААС було обладнано додатковими робочими станціями з можливістю розгляду судових справ в електронній формі. Ці робочі станції встановлено на суддівському столі та підключено до Комп’ютерної програми "Діловодство спеціалізованого суду" з можливістю перегляду колегією суддів сформованих в цій комп’ютерній програмі електронних судових справ"– ідеться в повідомленні.

Зважаючи на наявність у Восьмому ААС технічної можливості, колегія суддів вирішила здійснювати апеляційний розгляд судової справи в електронній формі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати