25 серпня 2015, 12:05

Володарем «Кубка адміністративних судів – 2015» стали донеччани

Прес-служба ВААС

У Вінниці за сприяння Вінницького апеляційного адміністративного суду відбувся четвертий турнір з міні-футболу з розіграшу «Кубка адміністративних судів – 2015», повідомляє прес-служба ВААС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Варто відзначити, що підготовка команд надзвичайно вражала: усі показали високий рівень гри.

Але цього разу фортуна посміхнулась гравцям з Донецька. У нелегкому матчі зі збірною Одеського апеляційного адміністративного округу (до речі, переможцем минулорічних змагань) перемогу виборола команда Донецького апеляційного адміністративного суду.

Водночас, запекла боротьба тривала й на іншому майданчику, де команди Вінницького апеляційного адміністративного округу та Івано-Франківського окружного адміністративного суду боролись за 3 та 4 місця.

А надихали гравців на перемоги, звичайно ж, уболівальники. Саме вони активно підтримували команди під час усіх матчів та стимулювали гравців боротись за звання найкращих. Озброївшись запальними кричалками, свистками, дудками, плакатами та іншими атрибутами, жіноча половина Вінницького апеляційного адміністративного суду та Одеського апеляційного адміністративного округу щиро раділа успіхам не лише своїх команд, але й інших гравців.

На завершення очільники Вінницького апеляційного, Вінницького окружного та Львівського апеляційного адміністративних судів нагородили призерів та подякували їм за гарну гру, а вболівальникам – за чудовий настрій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати