17 квітня 2015, 10:17

ВККСУ відсторонила шість суддів за клопотанням генпрокурора

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Вища кваліфікаційна комісія суддів України розглянула і задовольнила клопотання Генерального прокурора України Віктора Шокіна про відсторонення суддів Уманського міськрайонного суду Черкаської області Горячківської Л.В. та Іванова А.А., Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Дубцова О.В., Обухівського районного суду Київської області Мостового Р.П., Солом’янського районного суду м. Києва Кушнір С.І. та Вінницького міського суду Вінницької області Бар’яка А.С. від займаних посад у зв’язку з їх притягненням до кримінальної відповідальності, повідомляє прес-служба ГПУ.
Так, судді Бар’як А.С., Дубцов О.В. та Мостовий Р.П. підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище).
Судді Горячківська Л.В. та Іванов А.А. підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище).
Суддя Кушнір С.І. підозрюється за ч. 2 ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, що спричинили тяжкі наслідки або вчинені з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах), оскільки у січні минулого року винесла ухвали про обрання особам - учасникам мирних акцій протесту запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою за перевезення автомобільних шин.
Слід відзначити, що, враховуючи складність розслідування даних кримінальних правопорушень, рішення про відсторонення від посад суддів Дубцова О.В., Горячківської Л.В. та Іванова А.А. за клопотанням Генерального прокурора України прийнято Комісією вдруге, терміном ще на один місяць.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати