02 вересня 2015, 14:56

ВККСУ відреагувала на звернення голови ВАСУ щодо безстрокового призначення суддів адмінсудів

Прес-служба ВККСУ

Вища кваліфікаційна комісія суддів України опублікувала коментар до повідомлення на офіційному веб-сайті Вищого адміністративного суду України про звернення голови ВАСУ Олександра Нечитайла, зокрема, до голови ВККСУ з листом, у якому йдеться про необхідність невідкладного вирішення питання щодо безстрокового призначення суддів адміністративних судів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як повідомляє прес-служба ВККСУ, станом на 2 вересня 2015 року на адресу Комісії не надходило жодного офіційного звернення із зазначеним змістом, і про звернення голови ВАСУ у комісії довідалися лише з повідомлення прес-служби.

"Комісія ніколи не уникала вирішення нагальних потреб у судовій системі України, вчасно спілкуючись, зокрема, з керівництвом ВАСУ. Лише за останній тиждень керівники ВАСУ і ВККСУ зустрічались двічі із загальним хронометражем близько 4 годин для вирішення важливих проблем адміністративної ланки судової системи", - йдеться у повідомленні.

У ВККСУ нагадали, що станом на сьогодні на розгляді Верховної Ради України знаходяться подання щодо обрання безстроково 111 суддів окружних адміністративних судів, у яких закінчився п’ятирічний термін повноважень та які отримали відповідну рекомендацію ВККСУ. Також 31 серпня Комісія прийняла рішення щодо рекомендування 5 суддів місцевих адміністративних судів для обрання на посаду безстроково. Зокрема, рекомендовані для обрання безстроково судді окружного адміністративного суду міста Києва Головань О.В., Каракашьян С.К., Маруліна Л.О.; судді Київського окружного адміністративного суду Колеснікова І.С. та Лисенко В.І.

Крім того, інформує прес-служба, на розгляд Комісії в засідання 9 вересня 2015 року внесено матеріали заяв ще 5 суддів окружних адміністративних суддів щодо рекомендування їх для обрання на посади безстроково. Зокрема, на вказаному засіданні розглядатимуться заяви суддів Одеського окружного суду міста Одеси Білостоцького О.В. та Соколенко О.М., суддів Харківського окружного адміністративного суду Біленського О.О., суддів Донецького окружного адміністративного суду Циганенко А.І та Череповського С.В.

"Вища кваліфікаційна комісії суддів України запрошує Вищий адміністративний суд України до звичайного ділового спілкування в межах повноважень, визначених законом, та готова спільно і наполегливо вирішувати актуальні проблеми судової системи України", - йдеться у повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати