10 липня 2015, 12:19

ВККСУ сьогодні розгляне питання про відсторонення судді Чернушенка

Юридична газета

Вища кваліфікаційна комісія суддів України сьогодні на черговому засіданні має розглянути питання про відсторонення або продовження строку відсторонення суддів від посади у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Зокрема, Комісія має розглянути питання щодо відсторонення від посади судді скандально відомого екс-голови Апеляційного суду міста Києва Антона Чернушенка.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Також сьогодні, 10 липня, кваліфікаційна палата Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглянула питання про надання кандидатам на посаду судді вперше рекомендацій для призначення на посади суддів місцевих судів загальної юрисдикції.

ВККСУ було вирішено рекомендувати:

Мєдвєдєву Наталію Анатоліівну - призначити суддею Первомайського міськрайонного суду Микоаівської області,

Рибас Аллу Вікторівну - суддею Білозерського районного суду Херсонської області;

Шевчук Руслану Миколаївну - суддею Чернівецького окружного адмінсуду.

Напередодні Генеральна прокуратура України оголосила екс-голову Апеляційного суду міста Києва Антона Чернушенка у всеукраїнський розшук. Стало відомо, що він виїхав за кордон.

Як зазначалося у поданні Генеральної прокуратури, суддя А.Чернушенко підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення) та ч 1 ст 376 (втручання в діяльність судових органів).

У поданні сказано, що А.Чернушенко з листопада 2014 року, користуючись своїм впливом, надав вказівку невстановленій службовій особі Апеляційного суду міста Києва про необхідність незаконного втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду з метою розгляду справ, які його цікавили.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати