16 листопада 2023, 18:41

ВККС затвердила нові форми документів для участі в конкурсі на зайняття вакантної посади судді

Пресслужба ВККС

Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 02 листопада 2023 року № 121/зп-23 затверджено форми окремих документів, необхідних для участі в конкурсі на зайняття вакантної посади судді, та внесено зміни до Положення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Змінено строки подання виправленої декларації» 

Про це повідомляє пресслужба ВККС.

До уваги осіб, які мають намір взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів апеляційних судів!

Для участі в цьому конкурсі необхідно подати, зокрема:

Також Комісія вирішила, що кандидат на посаду судді для участі в конкурсі може подати в довільній формі рекомендації стосовно себе від осіб, які характеризують кандидата на посаду судді та вказують на його відповідність вимогам статті 69 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Повний текст рішення Комісії оприлюднено в розділі «Рішення» офіційного вебсайту Комісії.

З актуальною редакцією Положення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді можна ознайомитися в розділі «Конкурс на посаду судді» офіційного вебсайту Комісії або за цим посиланням.

Актуальні форми документів, що необхідно подати для участі в конкурсі на посади суддів апеляційних судів, розміщено в підрубриці «Документи для участі в конкурсі» рубрики «Конкурс на зайняття вакантних посад суддів апеляційних судів, оголошений 14.09.23 (ТРИВАЄ)» розділу «Конкурс на посаду судді» офіційного вебсайту Комісії (за цим посиланням).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати