29 травня 2015, 14:18

ВКДКА на засіданні 28–29 травня ухвалила 26 рішень за скаргами на КДКА

Прес-служба ВКДКА

28-29 травня 2015 року відбулося чергове засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. На розгляд було винесено 31 скаргу на рішення, дії чи бездіяльність КДКА регіонів, повідомляє прес-служба ВКДКА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Протягом дводенного засідання члени комісії ухвалили  26 рішень  за результатом розгляду 27 скарг. Щодо 1 скарги ухвалено протокольне рішення про залишення без розгляду. Розгляд трьох скарг відкладено.

Розгляд питання щодо перенаправлення скарг на адвокатів, обраних до органів адвокатського самоврядування, перенесено на наступне засідання.

Також ухвалене протокольне рішення про надання відповіді на лист голови НААУ, РАУ Ізовітової Л.П. щодо необхідності визначення територіальної юрисдикції розгляду скарги на адвоката С.

Результати розгляду ВКДКА скарг на рішення ДП КДКА регіонів (за результатами засідання ВКДКА 28 – 29 квітня 2015 р.) можна переглянути за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати