14 лютого 2020, 13:00

Визначені проєкти, які отримають гранти від Українського фонду стартапів

Вісник ДФСУ

7 лютого Наглядова рада Українского фонду стартапів ухвалила рішення про надання грантового фінансування восьми проєктам, які нещодавно презентували свої ідеї на першому Pitch Day 25 січня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оголошено відбір тренерів в рамках проєкту "Адвокат дитини у контакті з законом"".

Наглядова рада детально проаналізувала кожну заявку та прийняла рішення, яке буде застосовуватись і для наступних відборів. Так, грантове фінансування надаватиметься тим стартапам, які отримали 15 і більше балів за результатами пітчу для seed грантів, та тим, які отримали 12 і більше балів для pre-seed грантів.

Таким чином, Seed грант (надається розробникам уже створених продуктів, які потребують розширення та підтримки, та становить 1 млн 250 тис грн) отримають такі стартапи:

1. AeroDrone: впроваджує комплексні рішення на базі безпілотних літаків, які є лідером з корисного навантаження та тривалості польоту, що забезпечує ефективне виконання різних галузевих завдань.

2. GeoDesign.info: аналітичний онлайн-сервіс, що надає інформацію про переваги та ризики відкриття магазину/кафе/перукарні або інших закладів  залежно від локації.

3. BIOC: технологія нанополімеризації, що дає змогу на молекулярному рівні зв'язати крохмаль та отримати біокомпаунд (або біопластик) з високими фізико-механічними властивостями.

4. FieldBI: комплексна аналітично-експертна система, що буде допомагати покращувати результативність рішень для всіх стейкхолдерів ринку.

5. Правомен: повністю автоматизований помічник з побутових юридичних питань, направлений на надання юридичних консультацій, формування документів, а також роз'яснення для населення можливостей та ефективності е-сервісів, створених державою.

6. Framiore: український сталий бренд жіночого одягу з власним швейним виробництвом та R&D центром по дослідженню, розробці та інноваціям текстильних виробів та технологій.

Читайте також: "Стартував четвертий набір Open Data Challenge".

Pre-seed грант (надається розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту, 625 тис грн) отримують:

  • Pytag: торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном, яка використовує унікальні алгоритми для збору та обробки всіх доступних цифрових даних про ринок торгівлі зерном, щоб знайти об'єктивно найкращі торгові пропозиції для продавців та покупців, а також включає необхідні супутні сервіси.
  • BioBin: мобільний додаток для зменшення впливу на навколишнє середовище за рахунок кращого управління споживанням та відходами.

Наступний Pitch Day відбудеться на початку березня.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати