19 серпня 2022, 13:07

Військовий облік жінок: кому треба з'явитися у військкомат до 1 жовтня

До 1 жовтня жінки, чиї фахи підпадають під перелік військовозобов'язаних, мають стати на військовий облік. Спеціальність жінок, які підпадають під військовий облік, визначатимуть дипломом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обмеження на виїзд чоловіків з України знімуть після відміни воєнного стану: Президент відповів на петицію"

У переліку Міноборони сім основних професій і 14 спеціальностей, які зобов'язують жінок стати на військовий облік. Про це повідомив народний депутат, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський під час брифінгу.

Народний депутат нагадав, що ще до повномасштабної агресії 24 лютого Головнокомандувач ЗСУ видав наказ про розширення переліку таких військово облікових чи інших спеціальностей жінок, необхідних для безпеки та оборони, що мають стати на військовий облік. Він зауважив, що це стосується жінок, які мають фахи медичні, пов’язані зі сферами харчування, засобами зв’язку, інформаційними технологіями, хімічні тощо.

«У лютому це питання було актуалізоване. Зараз мова йде про те, щоб довести цю процедуру до логічного завершення. Перелік був дещо розширений… Це працівники медичної сфери, працівники сфери харчування, технологи харчової продукції для ЗСУ, це жінки, пов'язані із засобами зв’язку, інформативними технологіями, агро чи хімічною продукцією та інші професії, необхідні для ЗСУ», – зазначив Федір Веніславський.

військоблік дінок

                        (для перегляду натисність на зображення)

Більше про військовий облік жінок читайте у нашому матеріалі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати