10 серпня 2020, 12:33

Віталій Кличко закликав ВРУ врегулювати рух електротранспорту в місті

Прес-служба КМДА

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до депутатів Верховної Ради і закликав їх розробити та внести на одному з найближчих засідань зміни до законодавства про дорожній рух. І визначити, як, де і за якими правилами можуть їздити електросамокати в містах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві запустять "соціальне таксі"".

Про це Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebookзазначає прес-служба КМДА.

"Резонанс викликала моя заява щодо дій компанії Bolt, яка без погодження з містом розмістила пункти прокату електросамокатів у столиці. Я хочу ще раз пояснити свою позицію і ситуацію. В нашому місті мешкає понад 3 мільйони людей. І їх взаємовідносини в суспільстві, господарча та підприємницька діяльність прописані в законах і правових актах. І один із обов’язків місцевої влади - слідкувати за дотриманням таких правил", - наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, рух такого виду "транспорту", як електросамокати, не врегульований чинним законодавством України.

"Тому питання: де саме мають їздити такі засоби пересування - по дорозі, тротуарах, велосипедних доріжках? За якими правилами: швидкість, світлові позначення, з якого віку "водія"? Адже йдеться про безпеку руху, про здоров’я і життя всіх його учасників - тих, хто на самокатах, автомобілістів, велосипедистів, мотоциклістів, пішоходів", - зазначив Віталій Кличко.

Він також закликав компанію BOLT працювати виключно в правовому полі і усвідомлюючи відповідальність за законність і безпеку послуг, що вона надає.

Нагадаємо, у Києві планують запровадити обов’язкове медичне страхування працівників ЖКГ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати