19 червня 2015, 11:00

Вища рада юстиції ухвалила рішення про скорочення штату на 20%

Прес-служба Вищої ради юстиції

Під час засідання 18 червня 2015 року Вища рада юстиції розглянула питання про затвердження штату, повідомляє прес-служба ВРЮ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк у своїй доповіді наголосив, що Вища рада юстиції зобов’язана виконати приписи пункту 9 прикінцевих положень Закону України від 28 грудня 2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів», яким органи державної влади з метою забезпечення раціонального використання  бюджетних коштів мають вжити заходів до  скорочення працівників на 20%. Крім того, Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року № 65 з наступними змінами «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» визначені заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади, одним із яких є скорочення чисельності працівників цих органів.  

Враховуючи викладене, Вища рада юстиції своїм рішенням затвердила штат Вищої ради юстиції у кількості 203 осіб, з яких 17 – члени Вищої ради юстиції, та визнала таким, що втратило чинність, рішення від 9 червня 2015 року № 4/0/15-15 «Про затвердження штату Вищої ради юстиції».  

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати