21 січня 2022, 19:09

Випавші з гніздечка: Іспанія надаватиме субсидію молоді, щоб допомогти їм з’їхати від батьків

Уряд Іспанії протягом 2-х років буде виплачувати по 250 євро на місяць людям у віці від 18 до 35 років з низьким рівнем доходу, щоб дати можливість такій молоді з’їхати від батьків та жити окремо.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 2022 року жителям Швейцарії дозволять змінювати стать у документах"

Про це повідомляє вебсайт Reuters.

Міністр з транспорту, мобільності та міського порядку Ракель Санчес Гіменес під час пресконференції повідомила, що починаючи з січня цього року іспанці з річним доходом нижче ніж 24 318 євро зможуть отримувати щомісячну субсидію на оренду квартири. «Субсидія стане важливим елементом емансипації молоді та усуне перешкоди на шляху оренди власного житла», – зазначила Міністр.

Іспанія має один з найвищих показників кількості молодих людей, які живуть з батьками в Європі. Згідно з останніми офіційними даними, 55% серед 25-29-річних у 2020 р. проживали з батьками. Цей показник на 6,5% більший ніж у 2013 р. Ця цифра тісно корелює з високим рівнем безробіття серед молоді в Іспанії, де 29% людей до 25 років реєструються як безробітні.

«Однак прямі субсидії на оплату орендної плати можуть виявитися менш ефективними, ніж сподівається уряд, оскільки збільшення попиту на невеликі квартири, ймовірно, призведе до зростання цін», – прокоментував урядову ініціативу Франсіско Інарета, речник Idealista, найбільшого вебсайту з нерухомості в країні. «Попередній досвід показав, що основним наслідком є ​​пряме підвищення цін», – зазначив він, а також додав, що орендарі, які заробляють трохи більше оголошеного ліміту, відчують дискримінацію, адже їм доведеться платити більшу платню за житло, не отримуючи субсидій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати