30 квітня 2015, 13:55

Вінницький суд захистив право малозабезпеченої сім’ї на соціальну допомогу

Прес-служба ВААС

Вінницький апеляційний адміністративний суд задовольнив позов громадянки до управління праці та соціального захисту населення про визнання протиправними дій та зобов'язання відновити виплату допомоги, повідомляє прес-служба ВААС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Громадянка звернулась до відповідача про призначення допомоги її сім'ї як малозабезпеченій з 01 вересня 2014 року, однак управління протоколом засідання комісії з питань призначення субсидій та допомог окремим громадянам та малозабезпеченим сім'ям відмовило у призначенні громадянці соціальної допомоги з тих підстав, що сім'я має у володінні сільськогосподарську техніку.

Суд зазначив, що відмова відповідача у призначенні державної соціальної допомоги громадянці тільки з тих підстав, що у володінні її сім'ї є більше одиниць сільськогосподарської техніки, ніж передбачено законом для отримання вказаної допомоги, є протиправною.

Водночас Вінницький апеляційний адміністративний суд встановив відсутність у володінні сім'ї громадянки міні-трактора, комбайна та легкового автомобіля та виявив наявність у складі її сім'ї двох інвалідів. Тому суд зобов’язав відповідача повторно розглянути заяву громадянки про призначення допомоги.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати