30 березня 2015, 17:42

Вінницький апеляційний адміністративний суд обрав голову та заступників голови

Вінницький апеляційний адміністративний суд

Судді Вінницького апеляційного адміністративного суду в ході зборів шляхом таємного голосування обрали голову та його заступників, повідомляє офіційний сайт ВААС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«За результатами голосування, одноголосно головою Вінницького апеляційного адміністративного суду було призначено Віталія Кузьмишина, а на посади заступників голови ВААС Жанну Мельник-Томенко та Віктора Гонтарука» - йдеться у повідомленні.

«Я вдячний за висловлену довіру і переконаний, що ми обрали правильний шлях у напрямку наближення українського судочинства до високих європейських стандартів», – зазначив Віталій Кузьмишин.

Слід зазначити, змінами до Закону України «Про судоустрій та статус суддів», які набрали чинності 28 березня цього року, встановлено новий порядок обрання суддів на адміністративні посади та звільнення з цих посад. За новим порядком голова суду обирається на посаду строком на два роки, але не більш як на строк повноважень судді, шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють у відповідному суді.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати