19 лютого 2020, 14:15

Відомі особи, допущені до конкурсу на посади прокурорів САП

Прес-служба САП

18 лютого на засіданні конкурсної комісії з проведення відкритого конкурсу з відбору кандидатів на зайняття посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затверджено списки осіб, допущених та недопущених до участі у відкритому конкурсі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні пропонують повернути механізм присвоєння чинів та форменого одягу прокурорам".

Про це повідомляє прес-служба САП на своїй сторінці у Facebook. 

Проведення тестування на знання законодавства (професійний тест) відбудеться 22 та 23 лютого 2020 року згідно графіків.

Особи, які з поважних причин не з’являться, можуть бути допущені до тестування на знання законодавства 25 лютого 2020 року за їх письмовою заявою та при наявності документів, що підтверджують причини неявки.

Тестування проходитиме на базі Національної академії прокуратури України за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 81-Б.

Основна мета тестування на знання законодавства – визначення рівня знань чинного законодавства.Кожному кандидату електронна система тестування генерує свій унікальний тест зі 100 питань. Для допущення до наступного етапу конкурсу кандидатам необхідно набрати 80 балів.

Під час проведення тестування кандидатам забороняється користуватися електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками тощо, а також спілкуватися один з одним.

Читайте також: "Запропоновані зміни щодо визначення розміру окладу суддів є суперечливими, - ВРП".

При собі кандидату необхідно мати паспорт або службове посвідчення.

 Графік на 22 лютого 2020 року та Графік на 23 лютого 2020 року

 

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати