18 грудня 2024, 12:01

Відбувся IX Зʼїзд приватних виконавців України: деталі

АПВУ

12 грудня 2024 року відбувся IX Зʼїзд приватних виконавців України. Захід вперше провели в онлайн-форматі на платформі Zoom.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


photo_2024-12-12_14-

З'їзд відвідали заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко та керівниця компонента "Виконання судових рішень і захист прав власності" Проєкту ЄС "Право-Justice" Ірина Жаронкіна. Учасники та гості З'їзду обговорили ключові досягнення та подальші плани у сфері нормативно-правового забезпечення системи примусового виконання рішень в Україні.

Голова АПВУ Оксана Русецька презентувала учасникам З'їзду Звіт про діяльність АПВУ за 2024 рік, а голова Комітету АПВУ з етики Віталіна Кісельова надала презентацію результатів роботи її органу за рік, що минає.

Крім цього, звіт членів Дисциплінарної комісії приватних виконавців від АПВУ про діяльність у 2023-2024 рр. надав член комісії Володимир Скрипник, а відповідний звіт Кваліфікаційної комісії приватних виконавців Любомир Ткачук.

Зокрема, делегати на З’їзді затвердили висновок Ревізійної комісії про діяльність у 2023-2024 рр., Кошторис АПВУ на 2025 рік, Стратегію розвитку АПВУ на 2025-2029 роки, Річний план щодо підвищення кваліфікації приватних виконавців України на 2025 рік, а також позицію щодо дотримання приватними виконавцями принципу територіальної підвідомчості при відкритті виконавчих проваджень.

Водночас питання щодо внесення змін до Статуту Асоціації, Положення про Раду приватних виконавців України, Порядок організації та проведення З'їзду ПВ України вирішили відкласти.

Також увагу на З’їзді приділили питанню внесення змін до Кодексу етики приватних виконавців. Після тривалого обговорення, делегати проголосували за внесення змін до статті 4, яка врегульовує правила поведінки приватних виконавців. У новій редакції Кодексу чітко визначено, що приватний виконавець не повинен допускати у професійній діяльності:

  • здійснення примусового виконання рішень, щодо яких чинним законодавством для приватних виконавців встановлено заборону;
  • порушення встановленого чинним законодавством порядку розпорядження грошовими коштами, стягнутих із боржника, та коштів авансування витрат виконавчого провадження, що обліковуються на відповідних рахунках приватного виконавця та не є його доходом;
  • умисного невжиття заходів щодо збереження матеріалів виконавчого провадження, архіву приватного виконавця;
  • стягнення з боржника документально не підтверджених витрат виконавчого провадження.

З повною версією рішення можна ознайомитися на офіційному вебсайті АПВУ за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати