26 травня 2020, 15:39

Вибори нового складу РГК при НАБУ: 34 кандидати від 21 організації

Прес-служба НАБУ

34 кандидати від 21 громадської організації візьмуть участь у конкурсі з обрання членів до нового складу Ради громадського контролю (РГК) при Національному антикорупційному бюро України, який відбудеться 29 травня 2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Повні перевірки декларацій: як суб’єкту декларування надіслати пояснення до НАЗК?".

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Так, повний перелік кандидатів до складу РГК, а також докладна інформація про них розміщені на офіційному сайті НАБУ. Голосувати за кандидатів можуть усі громадяни, які проживають на території України. Результати голосування будуть оприлюднені на сайті Бюро 5 червня 2020 р.

Рейтингове інтернет-голосування відбудеться 29 травня 2020 р. з 09:00 до 21:00 на офіційному сайті НАБУ. У результаті конкурсу оберуть 15 членів РГК, які забезпечуватимуть цивільний контроль Національного бюро.

Як зазначається, захист процесу голосування від зовнішнього втручання забезпечуватиме Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Моніторинг процесу голосування забезпечуватиме ГО "Електронна демократія".

Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 "Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України".

Нагадаємо, у ВРУ пропонують внести зміни щодо вимог до кандидата на посаду директора НАБУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати