21 липня 2021, 11:13

Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України – 2021: розпочалось опитування юркомпаній

«Юридична Газета» продовжує дослідження ринку юридичних послуг. Розпочався ІІ етап «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України – 2021» - опитування юридичних компаній.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Для участі в дослідженні пропонуємо юридичним компаніям завантажити анкету за цим посиланням, заповнити та надіслати на e-mail: client.choice@yur-gazeta.com не пізніше 10 вересня 2021 року.

УВАГА: Заповнювати анкету мають право лише представники українських юридичних компаній (партнери або уповноважені ними особи). Анкети, заповнені іншими особами, допускатися до завершального етапу дослідження не будуть. Від однієї юридичної компанії має бути лише одна анкета.

У разі виникнення додаткових запитань пишіть на електронну адресу: anna@yur-gazeta.com.

***

«Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України» – всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг вітчизняними юристами, мета якого – допомогти корпоративним юристам і бізнесу в пошуку та виборі юридичного радника у відповідній галузі права в Україні.

Методологія рейтингу ґрунтується на маркетинговому дослідженні, яке відбувається у два етапи:

1 ЕТАП – опитування корпоративних юристів та формування списку ТОП-100 кращих юристів України за версією бізнесу (корпоративних юристів);

2 ЕТАП – опитування юридичних компаній та формування списку юристів відповідно до вказаних практик за версією юридичних компаній.

Нагадаємо, також триває І етап дослідження «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України – 2021».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати