13 листопада 2020, 18:00

ВАКС не задовольнив клопотання адвоката ексголови Кіровоградської ОДА

Прес-служба ВАКС

ВАКС не задовольнив клопотання адвоката ексголови Кіровоградської ОДА щодо зміни запобіжного заходу та скасування обов’язків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВАКС продовжив строк дії процесуальних обов’язків колишньому керівнику аеропорту Бориспіль"

Про це йдеться у повідомленні прес-центру ВАКС.

У п’ятницю, 13 листопада, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду відмовив захиснику колишнього голови Кіровоградської ОДА у задоволенні клопотання щодо зміни запобіжного заходу та скасування обов’язків. Ухвала набирає чинності з моменту проголошення та оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали буде оголошено 18 листопада 2020.

У червні цього року правоохоронні органи затримали на одержанні неправомірної вигоди двох посадовців Кіровоградської ОДА. Вказані особи за 1,8 млн грн пообіцяли керівнику органу державної влади в області не перешкоджати його службовій діяльності. Суму неправомірної вигоди підозрювані отримували частинами. Так, перша частина неправомірної вигоди склала 100 000 гривень, а вже під час отримання другої частини у сумі 250 000 гривень правопорушників було затримано. Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Нагадаємо, ВАКС закрив ще два кримінальні провадження у справах про декларування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати