29 квітня 2021, 18:37

В України змінять вимоги до декларування цінних паперів: прийнято Закон

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення доповнень до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення окремих аспектів декларування)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада попередньо підтримала вдосконалення системи оскраження публічних закупівель"

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Законом доповнюється стаття 36 Закону України "Про запобігання корупції» новим пунктом, яким запроваджується нижня межа в 0,25 прожиткового мінімуму, до якого передача в управління цінних паперів акціонерного товариства – резидента України не здійснюється.

Також Закон виводить з-під декларування номери рахунків, на яких обліковуються некомпенсовані заощадження Ощадного банку СРСР, хоча самі суми заощаджень й надалі декларуються.

Згідно із Законом, не потрібно включати до декларації як видатки і правочини операції з обміну валют. Також такі операції не потребують повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Не включатимуться до декларації як об’єкти нерухомості приміщення громадської приймальні народного депутата, якщо воно є державною комунальною власністю і перебуває в оренді або на іншому праві користування.

Із переліку осіб, щодо яких проводиться спеціальна перевірка і повна перевірка декларації виключено радників Голови Верховної Ради України.

Проект Закону зареєстровано за № 5173.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати