26 березня 2020, 9:44

В Україні винесли перший вирок за злочин проти адвоката

Рада адвокатів Київської області
Злочинців, що здійснили напад на адвоката, засуджено до позбавлення волі умовно з іспитовим строком. Це перший вирок в Україні за вчинення злочину відносно адвоката.

Читайте також: «У секретаріаті ВРП запровадили обов’язковий масковий режим».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє Рада адвокатів Київської області.

Так, вироком Білоцерківського міськрайонного суду Київської області трьох осіб, які вчинили напад на адвоката, визнано винними та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з випробувальним строком на 3 роки. Суд роз’яснив, що в разі, якщо засуджені порушать будь-яке з обмежень цього строку - не відмічатимуть зміну місця роботи чи проживання, здійснять виїзд за кордон без дозволу, або будуть притягнуті до адміністративної відповідальності, - то вирок щодо них замінять реальним відбуттям покарання.

Як зазначається, 20 травня 2019 р. у Білій Церкві адвоката О. Несвітайла було жорстоко побито групою осіб, а також пошкоджено його особисте майно. Конфлікт стався після того, як адвокат, представляючи ТОВ «Білоцерківський парк культури та відпочинку» на підставі договору про правову допомогу, здійснив спробу фіксування демонтажу частини зруйнованого нежитлового приміщення по  вул. Лесі Курбаса, 7-А у м. Біла Церква. Власне приміщення визнано судом речовим доказом та передано адвокату на відповідальне зберігання як представнику потерпілого.

Стосовно цього інциденту Рада адвокатів Київської області та Рада адвокатів України зверталися до керівництва правоохоронних органів щодо належного розслідування нападу на адвоката.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати