13 липня 2020, 10:59

В Україні стартував проект психосоціальної підтримки людей

Прес-служба МОЗ

В Україні стартував проект психосоціальної підтримки людей "Психічне здоров‘я для України", основна мета якого - покращити якість і доступність такої допомоги. Одним із перших кроків проекту став запуск сайту зі списком гарячих ліній допомоги, а також безкоштовним освітнім онлайн-порталом з навчальними курсами та вебінарами про психічне здоров’я: www.mh4u.in.ua.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд виділив понад 233 млн грн на страхові виплати сім’ям померлих від COVID-19 медиків".

Про це зазначає прес-служба МОЗ.

"МОЗ розуміє важливість реформи системи охорони психічного здоров’я. Ми цінуємо підтримку міжнародних партнерів, адже в Україні ще не до кінця сформовано культуру турботи про психічне здоров’я, і в нас попереду - велика освітня робота. Одна з основних цілей у цьому питанні - перехід від надання психіатричної допомоги до збереження психічного здоров’я українців", - зазначила перший заступник  Міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як на прес-брифінгу з нагоди запуску проекту.

Зазначається, що проект впроваджується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC), в контексті Національної стратегії реформування системи охорони здоров’я в Україні на період 2015-2020 років та підтримки реформи системи охорони психічного здоров'я в Україні.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я виступає проти закриття медзакладів в Україні.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати