24 лютого 2024, 14:10

В Україні розпочали роботу над створенням методики розрахунку викидів парникових газів від воєнних дій

Пресслужба Міндовкілля

Міндовкілля розпочало роботу над створенням методики розрахунку викидів парникових газів від воєнних дій. Про це повідомила пресслужба міністерства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міноборони: Постачальник сплатив майже 2 мільйони гривень за порушення термінів постачання товарів".

Над документом Міндовкілля працюватиме спільно з представниками Офісу Генерального прокурора, Держекоінспекції, БУ "Національний центр обліку викидів парникових газів" та керівником міжнародного проєкту "Ініціатива з обліку викидів парникових газів внаслідок війни" нідерландським експертом Леонардом де Клерком.

Як зазначається, найближчим часом буде створена робоча група, яка напрацює методику розрахунку викидів парникових газів, спричинених воєнними діями. У планах – представити проєкт цієї методики на полях Конференції ООН зі зміни клімату у червні 2024 року в м. Бонн, Німеччина, аби привернути увагу світової спільноти до актуальних проблем та наслідків війни для клімату та навколишнього середовища.

У міністерстві нагадали, що внаслідок збройної агресії рф проти України світ має додаткові викиди парникових газів. Рік тому мова йшла про 97 млн тонн додаткових викидів CO2 в атмосферу. Сьогодні це понад 150 млн тонн CO2. Оцінка такої шкоди вже становить понад 11 млрд дол. США.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати