24 листопада 2021, 11:47

В Україні пропонують ввести мораторій на розміщення таборів біженців

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про боротьбу з міграційною зброєю та введення  мораторію на розміщення таборів біженців на території України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як не стати екобіженцем?"

Що пропонується?

Задля захисту національної безпеки України законопроєкт № 6312 від 17.11.2021 пропонує ввести мораторій на розміщення таборів біженців на території України до закінчення російсько-української війни, повернення окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей, Криму до складу України та до повернення внутрішньо переміщених осіб на звільнені від окупації території.

Крім того передбачається, що мігранти, які незаконно перетинають державний кордон України і яких затримано під час такої спроби, видворяються з території України. Таким особам забороняється в'їзд на територію України строком від 6 місяців до 3 років.

Мігранти, які незаконно перетнули державний кордон України, позбавляються права на отримання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового або тимчасового захисту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати