17 грудня 2020, 10:33

В Україні посилили відповідальність підприємців за відсутність масок у клієнтів та персоналу

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон № 3890 "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Житло або компенсація для дітей-сиріт: Рада прийняла закон".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Законом внесено зміни до ст.ст. 46, 47 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", якими встановлюються фінансові санкції до підприємств, підприємців, установ, організацій за пропуск, допуск особи в громадські будинки, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно або невжиття заходів щодо перебування особи в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

Згідно із Законом, підприємство, установа, організація, громадянин - суб’єкт господарської діяльності сплачують штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також Законом визначається, що складати постанови про накладення штрафів та застосування фінансових санкцій уповноважені посадові особи територіальних органів центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Нагадаємо, ВРУ прийняла закон про скасування необхідності визначати заставу при арешті за наркозлочини.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати