20 червня 2023, 10:33

В Україні хочуть легалізувати праворульні авто для військових

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

19 червня відбулось засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури. Про це заявив член Комітету, народний депутат Олександр Горенюк, повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Затверджено перелік країн для програми е-Резидентства України".

Члени Комітету розглянули та рекомендували ВРУ підтримати законопроєкт №9238 про внесення змін до ст. 29 Закону України "Про дорожній рух" про надання дозволу військовослужбовцям у період дії правового режиму воєнного стану використовувати в дорожньому русі транспортні засоби з правим розташуванням керма.

"Існує критична потреба в автомобілях здатних долати бездоріжжя, а також які мають високу прохідність та хорошу маневровість. Це пікапи, броньовані авто, реанімобілі, позашляховики, мікроавтобуси тощо. Велику кількість таких авто можна придбати у Великобританії чи Японії, але з огляду на лівосторонній рух у цих країнах, вони мають праве розташування керма. Наші волонтери фактично вичерпали європейський ринок пікапів і джипів. А Великобританія та Японія є великим джерелом постачання автотехніки"– йдеться в повідомленні.

Законопроєкт дозволить участь у дорожньому русі транспортних засобів із правим розташуванням керма для всіх офіційних формувань ЗСУ на період дії воєнного стану і протягом 90 днів після його скасування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати